Co můžeš získat?

  • Možnost podílet se na celkové tvorbě

  • Přístup k exkluzivním materiálům pro svou potřebu

  • Podporu a know kow

  • Rady, tipy, návody speciálně pro členy

  • Navrhni si video podle sebe!

Všem členům děkuji za jejich podporu!

Utržené peníze půjdou především na vybavení a nástroje pro kvalitnější a hodnotnější tvorbu.

Jsou chvíle, kdy nás život zkouší tím nejhorším způsobem až přijdeme do bodu, kdy nevidíme nic jiného než prázdno a beznaděj…
Jsou chvíle, kdy chceme od všeho utéct a nikdy se nevrátit…
Jsou chvíle, kdy nám dochází síly abychom mohli pokračovat dál..
A přesně tohle je ta část, kdy se ukáže jak moc silná osobnost jsme, jestli jsme schopni znovu vstát a bojovat! Jestli jsme schopni říc životu s úsměvem na rtech „Ne, tohle není konec, jen jsi mě udělal silnějším!“ Vždy je cesta a tohle je vaše DRUHÁ ŠANCE.

Nezáleží na tom, odkud pocházíte, kolik máte peněz, jak vypadáte, co jste v minulosti provedli nebo kde se momentálně nacházíte..Vždycky máte možnost dokázat v životě VÍC! Vždy je to jen na vás a vašem přesvědčení, jak moc to pro sebe chcete udělat.

Bojovník není ten, kdo je NEJSILNĚJŠÍ ani NEJODVÁŽNĚJŠÍ, ale ten, kdo SE NIKDY NEVZDÁVÁ, přestože padá, selhává a život mu staví neustále další a další překážky do cesty. Ten, kdo si dokáže najít cestu, i když podle všech už žádná není a jde si TVRDĚ za svým cílem!

Všichni máme sny, ale ne každý si je dokáže splnit. Všichni máme stejných 24h na plnění našeho snu, ale ne všichni tento čas k tomuto účelu využijeme. Proč?

Překážky…všichni je v životě máme, ať už v podobě strachu, posměchu,selhání, nemoci nebo ztráty. Ale každá překážka je zároveň jediná cesta, jak se stát silnějším a lepším člověkem!
Nezáleží na tom, co se nám stane, ale jak na to reagujeme…

Rodina, jeden tým, jeden příběh, jedno pouto..Pokud dovolíte aby se toto pouto přetrhlo, všechno bude jiný.. A teď přichází na řadu otázka, chcete to tak ?

Každý má v životě možnost volby. Jestli jste se ale vybrali dobře nebo špatně ukáže až čas!

Vždycky nám život nedá zadarmo to co chceme a pak přichází na řadu otázka „Co všechno jsem ochotný obětovat za lepší život?“. Odpověď se skrývá v každém z nás.

Když jsme byli malí, věřili jsme, že můžeme být kdokoliv a dělat cokoliv. Postupem času, jak jsme dospívali jsme si nechali namluvit, že bychom se z tohoto dětského snu měli probudit a žít v realitě jako všichni ostatní,ale to není plnohodnotný život.. Probuďme se z „reality“ a plňme si své sny, protože to za nás nikdo jiný neudělá a náš čas je omezený!