Za začátkem celého projektu Nezlomný stojí především Greg Plitt a jeho motivační proslovy, kterými mě inspiroval a často dostával z těžkých životních situací, čímž mi pomohl úplně přenastavit mysl a změnit život. A to samé a mnohem víc chci předat zase dál.

Greg Plitt motivace

Kdo je Greg Plitt?

Greg Plitt byl americký fitness model číslo 1, který se aktivně věnoval hlavně fitness, modelingu a motivaci skrze svá videa. Jeho cesta a způsob jakým ovlivnil statisíce lidí má dodnes na internetu i mimo něj výraznou stopu.

-Narodil se 3. listopadu 1977 v Baltimore.

– Absolvoval střední školu v Marylandu, kde se stal 3x po sobě národním šampionem v řecko-římských zápasech

– Poté se přihlásil na vojenskou akademii ve West Point, kde sloužil 5 let v elitních jednotkách U.S. Army Rangers

– Objevil se na více než 250 obálkách časopisů

Zahrál si v několika filmech

– Stal se tváří značek Calvin Klein, Odl Spice a dalších
– Aktivně se věnoval paraglidingu, kde byl certifikovaný instruktor s více než 2000 seskoky

Ale především to byl úžasný motivační řečník a člověk, který se dokázal rozdat pro ostatní.

„Dneškem to začíná, zítřkem pokračuje a nikdy nekončí, dokud nedosáhneš svého cíle“

Greg Plitt

Greg věřil, že pokud člověk dokáže nastavit svou mysl tak, aby zformovala tělo, může dokázat cokoli. A proto předával svou motivaci skrze fitness a měnil životy statisícům lidí. Všechno začíná v hlavě, každý nápad, rozhodnutí, strach, překážky a přesvědčení. Pokud nemáte správně nastavenou mysl a nevidíte svůj život takový jaký byste ho chtěli mít, nemůžete čekat že se stane realitou.

Buď zapamatován – Greg Plitt (zdroj: JAMES‘)

Inspirace, kterou dokázal předat je opravdu neuvěřitelná a jak sám v jednou svém proslovu řekl “ I kdyby to mělo pomoci jen jednomu člověku, pořád to má smysl.“

Pokud chcete změnit svou mysl a svůj život je důležité co se pro to snažíte udělat a koho při tom posloucháte, sledujete a s kým se stýkáte. Ne nadarmo se říká, že jsme průměrem pěti lidí, se kterými trávíme nejvíce času. A do toho lze tak zařadit čím trávíme nejvíce času. Pokud rádi sledujete večerní seriály typu „Ordinace v růžové zahradě a Ulice“, nemůžete se divit, že budete mít mnohdy podobné životy a smýšlení jako účinkující seriálové postavy.
Všechno je to o informacích, které přijímáte. Pokud je budete přijímat od průměrných lidí, dostanete se k průměrnému smýšlení a průměrnému životu.
Zakažte si na nějaký čas podobné seriály a „informace“, které vás nijak nepřiblíží k vašim snům a začněte vstřebávat informace od lidí, kteří mají přesně to, co chcete vy sami.

Top citáty Grega Plitta

„Vítězové i poražení často padají, ale jen vítězové se opět postaví na nohy.”

„Není to o tom, kde začínáš a kde skončíš.. je to vzdálenosti, kterou v životě urazíš na které nejvíce záleží.”

„Říkají, že sny jsou věci, které vidíš, když spíš.. já vidím sny jako věci, které mě drží od toho spaní, protože se nemůžu dočkat až se stanou!”

„Bolest je dočasná, ale vzdát se znamená navždy.”

„Největší selhání v životě není osoba, která spadne na zem. Je to osoba, která se nikdy nepostaví a nezkusí to.”

„Žijeme jen jednou, ale pokud žijeme správně, jednou to stačí.”

„Najdi svůj strach a jakmile ho najdeš, najdeš i svůj život.. a tvůj život bude jednou z těch cest, která zanechá inspiraci pro ostatní, aby se postavili svým strachům.”

„Realita je to, co mnozí nazývají životem, já to nazývám smrtí.”

„Vteřinu za vteřinou ztrácíš tu možnost stát se tím, kým chceš doopravdy být. Převezmi kontrolu nad svým životem!”

„Všechny těžké časy, které jsi prožil, z tebe udělaly člověka, kterým jsi dnes.”


O autorovi

Jsem zakladatelem projektu Nezlomý, který má odrážet mou osobnost a předávat zkušenosti, které jsem doposud nasbíral. Začal jsem s pouhou myšlenkou pomáhat lidem aby se nemuseli potýkat se situacemi, se kterými jsem se často potýkal já sám a s tímto poselstvím pokračuju dále. Jinak jsem úplně normální člověk, který se rád baví, sportuje, vzdělává a neustále se snaží udělat svůj život štastnější a hodnotnější. Pokud se o mě chceš dozvědět více mrkni na stránku „O projektu“ 😉