Film - myšlením K bohatství

V roce 1937 vydal Napoleon Hill knihu Myšlením k bohatství. Jejímu napsání věnoval 20 let života, během kterých navštívil a osobně hovořil s 500 nejúspěšnějšími osobnostmi té doby. Ve své knize pak odhalil lidstvu tajemství jejich úspěchů.

V průběhu let se z Myšlením k bohatství stalo nejdůležitější literární dílo moderních dějin. Prodáno bylo více než 120 milionů výtisků a kniha je považována za jednu z hlavních příčin rozkvětu světového bohatství v posledních 80 letech.

Film, který změní tvůj život.

Lektoři z filmu

Ve filmu uvidíš tyto a další známé osobnosti a uslyšíš jejich životní zkušenosti.

BARBARA CORCORANOVÁ

Realitní génius z New Yorku, slavná investorka z pořadu Shark Tank a mediální ikona

BOB PROCTOR

Přední světový řečník a mentor, spisovatel a odborník na Myšlením k bohatství, lektor Tajemství

GRANT CARDONE

Řadí se mezi TOP5 nejvlivnějších světových CEO, je uznáván jako #1 globální marketér, spisovatel

JOEL BROWN

Producent a zakladatel globálně největší online stránky a komunity o úspěchu Addicted2Success

A další..

O filmu řekli..

Skvělé, jsem moc rád že jsem film koupil...velmi mě to znovu inspirovalo. Jsem velmi aktivní, mám velikánský cíl a zde jsem viděl že jej určitě dosáhnu. Děkuji
Vladimír Kraemer
Zákazník
5/5
Nečekal jsem, že po Tajemství přijde něco ještě lepšího. K filmu i bonusům se rád vracím, stále z nich čerpám inspiraci a chuť.
Petr Štěpánek
Zákazník
5/5
Před 6 lety mi změnila kniha Myšlením k bohatství život. Nyní mé zkušenosti předávám dalším lidem, třeba i o generaci mladším a vstoupí mi do života film. Lidé mi děkují za odkaz a doporučení na bonusové videa. Já ze srdce děkuji tvůrcům filmu. Udělali jste úžasný kus práce!
Radek Jirout
Zákazník
5/5
Každý, kdo se chce ve svém životě posunout o krok dále za lepší budoucností, by měl tenhe film vidět. Ten, kdo se zajímá o osobní rozvoj, by měl tenhle film shlédnout povinně. Obrovská motivace, inspirující příběhy, perfektvní filmové zpracování a k tomu ještě několik bonusů s příběhy slavných a bohatých osobností. Je mnohonásobně lepší utratit tuto částku do filmu, který vám může změnit život či posunout o krok blíže ke svému cíli, než ty samé peníze utratit někde v hospodě u piva.
David
Zákazník
5/5